تاریخ انتشار : یکشنبه 18 اردیبهشت 1401 - 11:28
850 بازدید
کد خبر : 346

یادداشت مدیرمسئول:

سید حمیداکبرزاده

اطلاع رسانی پاشنه آشیل دولت سیزدهم

اطلاع رسانی پاشنه آشیل دولت سیزدهم
سید ابراهیم رئیسی تا همین جا نیز نشان داده رئیس جمهور پرکاری است ، حتما رئیس دولت انتظار دارد زحمات و تلاش‌های اهالی پاستور را جامعه ببیند.با این وضعیت تیم رسانه‌ای آقای رئیس جمهور بهتر است امیدی و انتظاری نداشته باشد.

 

به گزارش مریان خبر ؛ سید حمید رضا اکبرزاده مدیر مسئول پایگاه خبری مریان خبر در یادداشتی نوشت: با روی کار آمدن دولت سیزدهم روند اداره کشور تغییر قابل توجهی گرفت. دیگر مردم رئیس جمهور را تنها از پشت تلویزیونی، در داخل خودرو و حضور همیشگی بر روی صندلی، نمی‌بینند بلکه هر استان باید منتظر حضور موثر بالاترین مقام اجرایی کشور باشد.

وقتی مسئولی در میان مردم حضور داشته باشد و مشکلات مردم را از نزدیک لمس کند و صدای آنها را بشنود قطعا نمی تواند بی خیال باشد و بدون اینکه برای رفع مشکلات چاره اندیشی کند، شب آسوده بخوابد.

در این راستا هم رئیس جمهور با حضور در استان ها و حتی در پایتخت هم حضور میدانی در برخی موارد داشته است و به ریز با مسایل و مشکلات مردم آشنا شده است.

سفرهای خارجی ایشان هم از لحاظ استراتژیکی برای کشور مهم بود و دستاوردهای خوب و فراوانی داشته است .

اما مهمترین موضوعی که کمتر به آن پرداخته شده و البته خود دولت هم به آن اذغان دارند ، ضعف تیم رسانه ای دولت می باشد.

یکی از سفرهای مهم رئیس جمهور به کشور روسیه بوده که با کم کاری های تیم رسانه ای دولت فقط حاشیه های این سفر پررنگ شد و از توافقنامه های مهمی که در این سفر امضا شده بود خبری مناسب پخش نشد.

در سفرهای استانی هم اقدامات مهم و موثر دولت تحت حاشیه کلیپ های تقطیع شده قرار گرفت که باز هم ضعف رسانه ای دولت دیده شد.

در آخرین مورد هم که طرح بزرگ اصلاح یارانه و اصلاح حذف ارز رانتی که یادگار دولت قبل و معاون اول دولت تدبیر و امید می باشد و باید با اطلاع رسانی درست به مردم ، از خود مردم برای همکاری با دولت برای حذف این ارز که هر روز بیشتر به ضرر اقتصاد کشور هست و جیب عده ای خاص را پر پول می کند ولی عملا حاشیه سازان با ایجاد حاشیه و جو روانی باعث وحشت مردم شده تا جایی که حتی روغن و ماکارانی در فروشگاه های مواد غذایی نایاب گردید.

سید ابراهیم رئیسی تا همین جا نیز نشان داده رئیس جمهور پرکاری است. حداقل از میزان سفرهای استانی او وجنب و جوش کابینه این مهم مشخص است. حتما رئیس دولت انتظار دارد زحمات و تلاش‌های اهالی پاستور را جامعه ببیند. انتظار بجا و حقی هم است. لیکن با این وضعیت تیم رسانه‌ای آقای رئیس جمهور بهتر است امیدی و انتظاری نداشته باشد.

در پایان به این دولت امید داریم چون کمر همت بسته و در هشت و نه ماهی که از عمر دولت سیزدهم گذشته نشان داده شده که این دولت واقعا درصدد حل مشکلات کشور می باشد و اگر این پاشیل آشیل خود در رسانه را برطرف کند بهتر می توانند به متن کارها بپردازند و حاشیه ها به کنار رانده شوند.

برچسب ها :

ناموجود
ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : 0
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.